Atzinības un balvas

Latvijas investīciju un attīstības aģentūras konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2011" 1. vieta kategorijā "Importa aizstājējprodukts" sistēmai "JS GPS sekošana".

 

 

 

 

 

 

 

 

"Zelta ābele 2010” 

2010. gadā kategorijā „Uzziņu literatūra” tika nominēts „Pasaules uzziņu atlanta” pirmizdevums.

 

 

 

 

"Zelta ābele 2009”


2009. gadā Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas rīkotajā konkursā "Zelta ābele 2008" kategorijā „Mācību grāmatas” tika nominēts „Jaunais pasaules ģeogrāfijas atlants”.

 

 

 

 

"Zelta ābele 2008"

 

2008.gada nogalē izdotais "Lielais pasaules atlants" ir guvis atzinību ne tikai no karšu lietpratēju un kartogrāfijas nozares speciālistu puses, bet ari no Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas rīkotajā konkursā"Zelta ābele 2008" saņēma galveno balvu kā gada notikums grāmatniecībā 2008.gadā.

 

Atlants ieguva arī poligrāfijas nozares atzinību, saņemot Latvijas poligrāfijas Uzņēmumu asociācijasspecbalvu.

 

 

 

 

2006.gads - "Lielā Pasaules atlanta" igauņu versija ("Suur Maailma atlas") iegūst konkursa rīkotāju Grand Prix.

 

 

 

2 IMTA balva 


2006. gadā Starptautiskās Karšu tirdzniecības asociācijas IMTA rīkotajā konkursā JS Latvija 3 ir ieguvusi otro vietu Digitālā kartogrāfija 2005 kategorijā, nedaudz piekāpjoties vienīgi Beļģijas digitālajai karšu sistēmai. Konkursā piedalījās pārstāvji no Eiropas, Āfrikas un Tuvo Austrumu reģioniem.

 

 

 

 

 

Avenza Systems balvas

 

Viena no pazīstamākajām kartogrāfijas programmatūru ražotājām pasaulē - Kanādas firma Avenza Systems Inc. kopš 2001.gada rīko starptautiskus konkursus, kurā noskaidro labākās kartes, kas izgatavotas, izmantojot tās programmproduktu MAPublisher. Šis produkts dod iespēju tā lietotājiem grafiski noformēt kartes, saglabājot tās koordinašu un atribūtu informāciju, tādejādi vēl ciešāk sasaistot ģeoinformācijas sistēmas (ĢIS) ar tradicionālo kartogrāfiju. Šajos konkursos piedalās karšu izdevēji no visas pasaules. "Karšu izdevniecības Jāņa sēta" panākumi šajos konkursos apliecina mūsu konkurētspēju pasaules mērogā.

 

2004.gads - Atzinību iegūst "Latvijas ceļveža" pirmizdevums.

 

 

 

 

 

2003.gads - "Pasaules ģeogrāfijas atlants" saņem atzinību kā labākā speciālās nozīmes karte. Šai pašā gadā atzinību saņem arī "Pasaules politiskā sienas karte".

 

 

 

 

 

2002.gads - Par labāko ar MAPublisher izgatavoto karti absolūtajā vērtējumā tiek atzīts "Karšu izdevniecības Jāņa sēta" izdotais Latvijas autoceļu atlants. Tas tikai atzīts arī par labāko karti ceļu karšu kategorijā.

 

 

 

2001.gads - Interaktīvā karšu sistēma "JS Latvija" tiek atzīta par labāko programmproduktu multimediju kateforijā.

 

 

 

 

 

 

 

 

Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti

Kasāmkarte “Eiropa”
Kasāmkarte “Eiropa”

Pirmizdevums

Kartes izmērs 70 x 49 cm

Tubusa izmērs 54,5 cm x 7 cm/dm

Saites