Vērtīgas dāvanas saņēmēja priekam!

Pircēji daudz mūsu izdevumu atzinuši par piemērotām dāvānām radiem, draugiem, paziņām, darba kolēģiem un darījumu partneriem. Lai palīdzētu izvēlēties, šeit esam norādījuši visbiežāk dāvinātos "Jāņa sētas" izdevumus.

Bez tam "Jāņa sēta” piedāvā iespēju sveikt Jūsu kolēģus, darbiniekus, klientus un sadarbības partnerus ar ne tikai oriģinālām, bet arī praktiskām dāvanām – mūsu atlantiem un ceļvežiem ar Jūsu logotipu uz izdevuma pirmā vāka vai futlāra.
Jūsu logo vai pēc izvēles cita Jūsu informācija karstspiedē tiek uzdrukāta uz pirmā vāka (standartā sudraba vai pēc izvēles citā krāsā). Katrs izdevuma eksemplārs pēc tam tiek ieplēvots vai ievietots caurspīdīgā iepakojuma maisiņā. Ja vēlaties, ir iespējams katram izdevumam izgatavot futlāri vai kasti (krāsu un materiālu var izvēlēties no mūsu kataloga).
Atgādinām, ka "Jāņa sētas"  izdevumi ir ne tikai latviešu, bet arī angļu un krievu valodā, tātad, iespējams, būs noderīga dāvana Jūsu ārvalstu partneriem.

 

Te ir sīkāks apraksts [PDF] par mūsu izdevumiem ar Jūsu logo.

Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti

Lietuvas autoceļu atlants
Lietuvas autoceļu atlants

Ceturtais, pilnībā atjaunotais izdevums
Mērogs 1:200 000 (1 cm kartē – 2 km dabā)
Pilsētu plāni mērogā 1:20 000 (1 cm kartē – 200 m dabā)
Izmēri 21 x 30 cm, 232 lpp.

Saites