Ceļveži

Attēlots: 1 - 7 (7)
Array ( [0] => Array ( [id] => 1038 [product] => 487 [name] => Igaunijas ceļvedis 2016 [productType] => 8 [prodClass] => [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => [prodScale] => [title] => Igaunijas ceļvedis [link] => https://www.karsuveikals.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=39697 [text] =>

Pirmizdevums!

 

15 reģioni un Tallina

800+ apskates vietas

70+ muzeji

51 tūrisma informācijas centrs

81 karte

ap 600 fotogrāfiju

Izmēri 14 x 24 cm / 312 lpp.

 

Lielākā karšu izdevniecība “Jāņa sēta” sadarbībā ar Igaunijas karšu izdevniecību “Regio” ir laidusi klajā unikālu tūrisma ceļvedi par Igauniju. Šis izdevums, kas papildināts ar bagātīgu tūrisma informāciju, detalizētām kartēm un ilustrācijām, ir apjomīgākais ceļvedis, kāds jebkad izdots par Igauniju.

 

Igaunijas ceļvedī ir iekļauti apraksti par pilsētām, ciemiem, tās dabu, vēsturi un kultūru, un tie domāti tūristiem, kas vēlas plašāk iepazīt katru Igaunijas reģionu. Tekstuālo daļu ir veidojušas trīs igauņu autores, Igaunijas apceļotājiem stāstot par vairāk nekā 800 apskates vietām, vairāk nekā 70 muzejiem un neskaitāmām dabas takām. Aprakstus papildina norādes par 51 tūrisma informācijas centru, kā arī 81 karte un ap 600 fotogrāfiju. Ceļvedi noslēdz uzziņu informācija un vietu un objektu rādītājs.

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [1] => Array ( [id] => 1065 [product] => 496 [name] => Krāsojamā karšu grāmata “Terra Color” [productType] => 1 [prodClass] => [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => [prodScale] => [title] => Krāsojamā karšu grāmata “Terra Color” [link] => https://shop.kartes.lv/sakums/45-krasojama-karsu-gramata-terra-color.html [text] =>

“Terra Color” ir krāsojamā karšu grāmata pieaugušajiem un bērniem, kas ļaus iepazīt cilvēka un dabas mijiedarbībā tapušas līnijas, kuras ievilktas uz mūsu Zemeslodes. Krāsojot lapu pa lapai, nokļūsiet gan labi zināmās un atpazīstamās, gan nomaļās un noslēpumainās vietās.

 

Krāsojamo grāmatu augstā popularitāte apliecina to spēju atraisīt cilvēkā radošumu, tām tiek piedēvētas meditatīvas un stresu mazinošas īpašības, kas tā vien aicina nodoties krāsošanas priekam. Skolas laiku kontūrkaršu krājums izaudzis par pasaulē pirmo izdevumu, kurā karte radīta kā pamatne radošai izpausmei un iztēlei.

 

Izkrāso un radi pasauli ar savām krāsām!  Atklāj sevī kartogrāfu, izkrāsojot ielas un ēkas, upes un ezerus, valstis un kontinentus. Lappusi pa lappusei izkrāso 24 pasaules vietas, to skaitā Ņujorku, Dubaiju, Venēciju, Somijas ezerus, Kualalumpuru, Rio un Vecrīgu! 

 

Grāmatas tehniskais izpildījums ļauj katru lapu no grāmatas ērti atdalīt un izkrāsotu piespraust pie sienas vai dāvināt kā apsveikumu.

 

Izdevums tapis sadarbībā ar MapOnShirt.com

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [2] => Array ( [id] => 546 [product] => 294 [name] => Latvia.Travel Guide [productType] => 1 [prodClass] => [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 1, [prodScale] => [title] => Latvia.Travel Guide [link] => https://shop.kartes.lv/sakums/25-latviatravel-guide-9789984076010.html [text] =>

Pirmizdevums angļu valodā


Izmērs 14x24 cm/apjoms 256 lpp.

 

Latvijas apceļotājiem domātu ceļvedi “Karšu izdevniecības Jāņa sēta” pirmo reizi izdeva 2004. gadā. Pēc dažiem gadiem tas piedzīvoja atkārtotu izdevumu, un šobrīd ir labākais, informatīvākais, attēliem un kartēm bagātākais tūrisma izdevums, kas aptver visu valsti, izņemot Rīgu. Pēdējos gados arvien lielāka kļuvusi interese par šādu izdevumu arī svešvalodās, tādēļ pirms 2011. gada tūrisma sezonas sākām darbu pie šāda ceļveža sagatavošanas vispirms jau angļu un krievu valodā.
Atšķirībā no vietējiem iedzīvotājiem domātā izdevuma, šajā ceļvedī ir plaša ievaddaļa, kur var uzzināt daudzas lietas par Latviju kopumā – gan par vēsturi un ģeogrāfiju, gan par sadzīviskākām lietām, kā iepirkšanās, autobraukšanas kultūra vai tualetes. Esam centušies, lai izdevums ir nopietns uzziņu avots tiem tūristiem, kuri grib pamatīgi iepazīt Latvijas vēsturi un kultūru, tādēļ ceļveža vēstures nodaļa ir papildināta ar speciāli šim izdevumam gatavotām vēstures kartēm un piemeklētiem attēliem. Citos ceļvežos neatrast tik plašas un objektīvas nodaļas par nozīmīgākajām etniskajām minoritātēm un to atstāto kultūras mantojumu, ievērojamākajām personībām. Ceļveža tekstuālo daļu veidojuši deviņi autori, bet tulkojuši pieredzējuši tulki. Vēl viena būtiska izmaiņa salīdzinājumā ar ceļvedi latviešu valodā ir īpaša nodaļa, kas veltīta Rīgai. Izdevumā kopumā atsevišķos šķirkļos ir aprakstīti 375 tūrisma objekti vai vietas, aprakstus papildina 350 fotoattēli, bet orientēties Latvijā palīdz 115 karšu. Ceļveža beigās ir īpaša nodaļa uzziņu informācijai, kur var atrast visu 99 Latvijas tūrisma informācijas centru kontaktus, kā arī kontaktinformāciju 280 muzejiem un 1450 tūristiem piemērotākajām naktsmītnēm visos Latvijas novados.

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [3] => Array ( [id] => 814 [product] => 406 [name] => Latvijas ceļvedis 2014 [productType] => 1 [prodClass] => 9, [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 1, [prodScale] => [title] => Latvijas ceļvedis [link] => https://shop.kartes.lv/sakums/22-latvijas-celvedis-9789984076478.html [text] =>

600 apskates vietu
10 reģionu nodaļas un atsevišķa nodaļa par Rīgu
115 kartes
400 fotoattēlu
105 tūrisma informācijas centri
350 muzeju
Uzziņu informācija sadarbībā ar Pilseta24.lv
Vietu un objektu alfabētiskais rādītājs
Izmēri 14 x 24 cm / 264 lpp.

Sākoties jaunajai tūrisma sezonai, “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” laidusi klajā Latvijas ceļveža atjaunoto izdevumu. Šis ir ar detalizētām kartēm papildināts informatīvākais un aktuālākais tūrisma izdevums katram Latvijas apceļotājam.
Veidojot jauno izdevumu, ir ievērojami pārstrādāti un aktualizēti apskates vietu apraksti, iekļautas jaunas apskates vietas, kas lielu nozīmi ieguvušas pēdējo gadu laikā, piemēram, Marka Rotko mākslas centrs Daugavpils cietoksnī, Dzīvā sudraba muzejs Limbažos, Porcelāna fabrika Vecpiebalgas muižā, Piena muzejs Kalnamuižā, Kristus Karaļa kalns pie Aglonas un citas. Gan šīs, gan pārējās apskates vietas atzīmētas izdevuma kartēs un iekļautas ceļveža vietu un nosaukumu rādītājā.
Izdevuma ievaddaļā sniegtas vispārīgas ziņas par Latviju, tās vēsturi un iedzīvotājiem. Ceļveža veidotāji cer, ka vēsturiskais konteksts Latvijas apceļotājiem ļaus labāk uztvert turpinājumā apskatītos reģionus un vietas, kas aprakstītas populārā formā, bet ar enciklopēdisku precizitāti. Domājot par steidzīgajiem ceļotājiem, izdevuma veidotāji nozīmīgākos objektus izcēluši ar atzīmēm trīs baļļu sistēmā.
Izdevumu noslēdz uzziņu sadaļa, kurā ir ietverti visi muzeji un tūrisma informācijas centri, kā arī pirmo reizi sadarbībā ar portālu Pilseta24.lv sniegta informācija par aktīvās atpūtas un brīvā laika pavadīšanas, iepirkšanās, ēdināšanas, naktsmītņu un citu dažādu pakalpojumu izmantošanas iespējām.
Ceļveža veidotāji cer, ka šī grāmata kļūs par Jūsu labāko ceļabiedru un neaizstājamu izziņas avotu, apceļojot Latviju.

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [4] => Array ( [id] => 861 [product] => 407 [name] => Sērija “Ar karti dabā” [productType] => 1 [prodClass] => 1,3,12, [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 1, [prodScale] => 4, [title] => Sērija “Ar karti dabā” [link] => https://shop.kartes.lv/kartes-un-atlanti/9-serija-ar-karti-daba-.html [text] =>

Sērija “Ar karti dabā”

Atjaunots izdevums

Izmēri 213 x 300 mm 

Apjoms: Latgale 50 lpp., Zemgale 54 lpp., Kurzeme 54 lpp., Vidzeme 64 lpp. 

Laminēta katra izdevuma lapaspuse 

Spirāles iesējums

 

 

Atjaunoto izdevumu būtiskākais papildinājums ir sadaļa “Dabas taku ceļvedis”, kurā iekļautas katra novada – Zemgales, Kurzemes, Latgales un Vidzemes – labākās dabas takas, kopā vairāk nekā 60. Šāds apkopojums ir veikts pirmo reizi, un tas ir veidots kopā ar ekspertiem no portāla dodies.lv. Veicot izvēli, ņemti vērā daudzi apsvērumi: taku saturiskās un ainaviskās vērtības, novietojums, infrastruktūras kvalitāte u.c. Katrai takai ir izveidots apraksts, pievienota detalizēta karte, attēli un informācija par takas garumu, aptuvenais plānotais pārgājiena laiks, ceļa segums, novērtēta grūtības pakāpe, vai tā ir marķēta dabā, vai ir pieejamas atpūtas un ugunskura vietas, vai pa to var braukt ar riteni, bērnu ratiņiem vai invalīdu ratiem u.c.

Jaunumi ir arī velobraucējiem. Izdevumos ir attēloti dabā ar oficiālo apzīmējumu marķētie velomaršruti (zila plāksnīte, uz kuras attēlots balts velosipēds un velomaršruta numurs), kam ir piešķirta numerācija. Šie numuri tagad ir doti kartēs pie katra maršruta, un katrā izdevumā ir tajā iekļauto velomaršrutu saraksts. Ūdenstūrisma cienītājiem ir precizēti, papildināti un no jauna iekļauti attālumi uz upēm. 

Izdevumi tapuši sadarbībā ar akciju sabiedrību “Latvijas valsts meži”, kas rūpējas par lielu daļu izdevumā iekļauto dabas taku apsaimniekošanu un labiekārtošanu. Turklāt tiek uzturētas vēl citas vairāk nekā 350 mammadaba atpūtas vietas visā Latvijā, piedāvājot iespēju bez maksas baudīt dabas skaistumu un mežu pieejamību. 

Četru izdevumu sērijas “Ar karti dabā” pirmizdevums iznāca pirms diviem gadiem. Tas bija kā loģisks turpinājums Lielā Latvijas atlanta pirmizdevumam, piemērojot apjomīgo atlantu ērtai un drošai lietošanai dabā arī sliktos laika un apvidus apstākļos.  To pamatā ir detalizēta karte mērogā 1:100 000 (1 cm kartē = 1 km dabā) visai Latvijas teritorijai, katra lapaspuse tajos ir laminēta, tādējādi tie kļuvuši izturīgāki pret mitrumu un dažādiem aktīvas lietošanas radītiem bojājumiem, savukārt spirāles iesējums ļauj tos ērti pāršķirt un lietot. Ņemot vērā aktīvās atpūtas cienītāju pieaugošo interesi, šogad sērija ir papildināta un atjaunota.

    Sērijas izdevumu būtība ir darboties kā precīzam instrumentam apvidus apstākļos (uz ceļa, upē, mežā), palīdzot tās lietotājam noteikt atrašanās vietu vai plānot turpmāko ceļu. Priekšrocība salīdzinājumā ar navigācijas iekārtās, viedtālruņos un datorplanšetēs pieejamām kartēm ir to pārskatāmība, detalizācija, kā arī iespēja lietot kartes jebkādos apstākļos un ilgumā neatkarīgi no iekārtu akumulatoru darbības laika vai interneta pieejamības.

“Ar karti dabā” izdevumi – gan atsevišķas burtnīcas, gan komplekts īpašā iepakojumā par izdevīgāku cenu – ir meklējami Latvijas grāmatnīcās, “Karšu veikalā Jāņa sēta” Rīgā, Elizabetes ielā 83/85 vai mūsu interneta veikalā (https://shop.kartes.lv/).

Dodamies ar karti dabā! 

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [5] => Array ( [id] => 568 [product] => 303 [name] => Латвия. Путеводитель [productType] => 1 [prodClass] => [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 1, [prodScale] => [title] => Латвия. Путеводитель [link] => https://shop.kartes.lv/celvezi/24-latviya-putevoditel-9789984076027.html [text] =>

Латвия. Путеводитель

Pirmizdevums krievu valodā
Izmērs 14x24 cm/apjoms 256 lpp.

Latvijas apceļotājiem domātu ceļvedi “Karšu izdevniecības Jāņa sēta” pirmo reizi izdeva 2004. gadā. Pēc dažiem gadiem tas piedzīvoja atkārtotu izdevumu, un šobrīd ir labākais, informatīvākais, attēliem un kartēm bagātākais tūrisma izdevums, kas aptver visu valsti, izņemot Rīgu. Pēdējos gados arvien lielāka kļuvusi interese par šādu izdevumu arī svešvalodās, tādēļ pirms 2011. gada tūrisma sezonas sākām darbu pie šāda ceļveža sagatavošanas vispirms jau angļu un krievu valodā.
Atšķirībā no vietējiem iedzīvotājiem domātā izdevuma, šajā ceļvedī ir plaša ievaddaļa, kur var uzzināt daudzas lietas par Latviju kopumā – gan par vēsturi un ģeogrāfiju, gan par sadzīviskākām lietām, kā iepirkšanās, autobraukšanas kultūra vai tualetes. Esam centušies, lai izdevums ir nopietns uzziņu avots tiem tūristiem, kuri grib pamatīgi iepazīt Latvijas vēsturi un kultūru, tādēļ ceļveža vēstures nodaļa ir papildināta ar speciāli šim izdevumam gatavotām vēstures kartēm un piemeklētiem attēliem. Citos ceļvežos neatrast tik plašas un objektīvas nodaļas par nozīmīgākajām etniskajām minoritātēm un to atstāto kultūras mantojumu, ievērojamākajām personībām. Ceļveža tekstuālo daļu veidojuši deviņi autori, bet tulkojuši pieredzējuši tulki. Vēl viena būtiska izmaiņa salīdzinājumā ar ceļvedi latviešu valodā ir īpaša nodaļa, kas veltīta Rīgai. Izdevumā kopumā atsevišķos šķirkļos ir aprakstīti 375 tūrisma objekti vai vietas, aprakstus papildina 350 fotoattēli, bet orientēties Latvijā palīdz 115 karšu. Ceļveža beigās ir īpaša nodaļa uzziņu informācijai, kur var atrast visu 99 Latvijas tūrisma informācijas centru kontaktus, kā arī kontaktinformāciju 280 muzejiem un 1450 tūristiem piemērotākajām naktsmītnēm visos Latvijas novados.

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [6] => Array ( [id] => 699 [product] => 358 [name] => Rīgas un Jūrmalas ceļvedis RUS [productType] => 1 [prodClass] => [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 1, [prodScale] => [title] => Рига, Юрмала и окрестности. Путеводитель [link] => http://www.karsuveikals.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=38994 [text] =>
Pirmizdevums krievu valodā
Izmērs 10,5 x 19 cm/apjoms 108 lpp.

 

Šis izdevums tapis pateicoties pagājušajā gadā iznākušajam pirmizdevumam krievu valodā „Латвия. Путеводитель” un to krieviski lasošo tūristu interesei, kuri Latvijā ierodas īsajās brīvdienās, lai apskatītu Rīgu, Jūrmalu un tuvāko apkārtni. 
Mazās kabatas formāta grāmatiņas ievadā var uzzināt daudzas lietas kopumā – gan par klimatu un iedzīvotājiem, gan par tādām sadzīviskākām lietām, kā iepirkšanās, transporta pakalpojumiem vai ēdināšanu.
Sadaļās par Rīgu, Jūrmalu un apkārtni dots īss vēstures izklāts un ievērojamāko tūrisma objektu apraksti, kuri papildināti ar fotoattēliem un kartēm. Jāpiebilst, ka visi minētie objekti ir atrodami izdevumā iekļautajās kartēs.
Ceļveža beigās ir īpaša nodaļa uzziņu informācijai par tūrisma informācijas centriem, muzejiem un naktsmītnēm, kā arī nosaukumu rādītājs.
[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) )
.
 
   

Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti
Saites