Jauna versija Latvijas kartei Garmin navigācijas ierīcēm

Paziņojam par Latvijas kartes jaunu versiju Garmin navigācijas ierīcēm

 

“Karšu izdevniecība Jāņa sēta” ir izstrādājusi Latvijas kartes jaunu 2.3. versiju Garmin GPS navigācijas ierīcēm. Tāpat kā iepriekšējās mūsu izveidotās Latvijas kartes versijās, arī jaunajā produktā ir ceļu navigācijas un topogrāfiskā informācija, un tam ir augsta kartes attēlojuma detalizācija. Aktīvās atpūtas cienītāji varēs izmantot jaunajā versijā iekļauto meža stigu attēlojumu.

 

Garmin kartes jaunajā versijā ir aktualizēta Latvijas adrešu informācija, ietverot gan 2015. gadā masveidā mainītās adreses vairākiem tūkstošiem Rīgas objektu, gan jaunās adreses apdzīvotajās vietās un viensētās.

 

Izveidotajā Garmin kartes versijā ir dotas izmaiņas visa veida autoceļos un ielās. Sadarbībā ar biznesa uzziņu portālu zl.lv ir atjaunota informācija par autoservisiem, tirdzniecības objektiem, ēdināšanas vietām, bankām un to filiālēm, veselības un kultūras iestādēm.

 

Iepriekšējo “Jāņa sētas” Garmin navigācijas karšu īpašnieki jauno versiju bez maksas var lejuplādēt mājaslapas www.kartes.lv sadaļā “Latvijas karte Garmin navigācijai”. Viensētu meklēšana kartes versijā ir veicama sadaļā “Pilsētas” vai kopējā meklēšanas logā atkarībā no Garmin ierīces modeļa.

 

“Jāņa sētas” Latvijas karte Garmin navigācijai pieejama Karsuveikals.lv, Navigacija.lv, Gpspro.lv, Garmin.lv, Gpscentrs.lv, Elkor un citās tirdzniecības vietās Latvijā.

 

 


Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti

Kasāmkarte “Eiropa”
Kasāmkarte “Eiropa”

Pirmizdevums

Kartes izmērs 70 x 49 cm

Tubusa izmērs 54,5 cm x 7 cm/dm

Saites