Ieskaties:

JS Baltija 3

“Karšu izdevniecība Jāņa sēta” ir laidusi klajā jaunu ģeogrāfiskās informācijas sistēmas JS Baltija 3 versiju. Programma ļauj tās lietotājiem sasaistīt kvalitatīvu Baltijas valstu karšu pamatni ar sistēmā iekļautiem vai paša lietotāja veidotiem objektiem. 

 

Atšķirībā no iepriekšējās JS Baltija 2 versijas, kas tika izlaista 2009. gadā, jaunā programmatūra piedāvā būtiskus uzlabojumus kartēs, īpaši ceļu un adrešu datos, jaunus maršrutu veidošanas algoritmus, kā arī iespēju vairākiem lietotājiem strādāt ar vienotu sistēmas datu bāzi.

Programma būs labs palīgs atpūtā un darba gaitās, jo tajā ir:

 • Tallinas, visu Latvijas pilsētu un Lietuvas lielāko pilsētu plāni mērogā no 1:10 000 līdz 1:25 000.
 • 21 Latvijas rajonu kartes mērogā 1:100 000 un atsevišķu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritoriju kartes.
 • Latvijas ģeotelpiskās informācijas aģentūras topogrāfiskā karte mērogā 1:50 000 un ortofoto kartes mērogos no 1:20 000 līdz 1:50 000.
 • Latvijas un Lietuvas autoceļu karte mērogā 1:200 000.
 • Baltijas pārskata kartes mērogā no 1:500 000 līdz 1:2 000 000.
 • Eiropas pārskata karte mērogā 1:3 500 000.
 • Datu bāze ar vairāk nekā 856 600 dažādiem objektiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas teritorijā - apdzīvotām vietām, dabas aizsargājamām teritorijām, administratīvo iedalījumu, lielāko pilsētu ielām, Latvijas un Lietuvas adresēm, kā arī zl.lv objektu datu bāze un citi.
 • Savas objektu datu bāzes veidošana ar aprakstiem un fotogrāfijām.
 • Ērts objektu meklētājs.
 • Īsākā un optimālākā maršruta plānošana starp izvēlētajām pieturvietām, ievērojot ceļa zīmes un ceļu segumu visā Baltijas teritorijā.
 • Ceļa garuma, ceļu veidu un izlietojamās degvielas analīze.
 • Maršruta pārskata veidošana un maršruta saglabāšana.
 • Krāsainas vai melnbaltas kartes izdrukāšana (saglabājot uzstādīto mērogu).
 • Globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) uztvērēja atbalsts (GPS).
 • Lietotāja karšu pievienošana programmā jau esošajām kartēm (Professional).
 • Transporta kontroles iespējas, reālajā laikā, kā arī atskaišu veidošana par veiktajiem maršrutiem (Professional).

 

 

JS Baltija 3 izveidota tā, lai programmatūras pamatnostādnes un darbības principi būtu intuitīvi saprotami arī lietotājam ar nelielām priekšzināšanām datora lietošanā.

 

Iespējas JS Baltija 3 Standard JS Baltija 3 GPS JS Baltija 3 Professional
Lietotājobjektu maksimālais skaits 20 200 neierobežots
Norīkojuma vietu maksimālais skaits maršrutā 5 100 400
GPS atbalsts Nav Ir Ir

Abpusēja tiešsaistes funkcija ar GPS uztvērēju

(Magellan)

Nav Ir Ir
Novērojamo objektu uzraudzība Nav Nav Ir, īpaša versija
Speciālo iekārtu atbalsts Nav Nav Ir
Savu karšu importēšanas iespēja Nav Nav Ir
Kartes eksporta iespēja Nav Modulis Modulis

 

Moduļi


JS Baltija 3 jebkuru versiju Jūs varat papildināt ar moduļiem, lai to maksimāli pielāgotu savām vajadzībām.


1. Map image - eksportējot karti, Jūs iegūsiet gan kartes, gan uz tās attēloto objektu attēlu *.bmp vai *.jpg formāta datnē, ko iespējams labot, ievietot prezentāciju materiālos, projektu aprakstos.


2. Map file - kartes eksports ar iespēju saglabāt to .bmp vai .jpg formātā kopā ar koordinātu reģistrācijas datnēm (*.jpgw, *.bmpw). Pateicoties iespējai saglabāt kartes koordinātas, to var ievietot citās ģeoinformācijas sistēmās (GIS), neveicot speciālu piesaisti, kā arī ievietot dokumentos kā vienkāršu attēlu.


3. Address Link - ja Jums jau ir izveidota datu bāze, kurā iekļautie objekti atrodas Latvijas robežās, objektiem ir norādītas to atrašanās vietas adreses, tad ar šī moduļa palīdzību datu bāze automātiski tiks piesaistīta pie Rīgas vai citas Latvijas pilsētas adreses un izvietota kartē.


4. Data  Exchange - nodrošinās iespēju Jums pašiem veikt vairākkārtīgu .shp datņu eksportu un importu, kā arī KMZ datņu importu. Ja Jūs izveidosiet savu datu bāzi JS Baltija 3 vidē, tad ar šo moduli varēsiet to importēt un eksportēt citās programmās, Jums nebūs jāveic viens un tas pats darbs vairākas reizes.


5. UserBase - ja Jūs esat iegādājušies GPS versiju, Jums pastāv ierobežojumi savas datu bāzes veidošanai 200 objektu. Iegādājoties šo moduli, Jūs iegūstat iespēju veidot datu bāzi ar neierobežotu objektu skaitu.

 

6. GPS Report - programmā jūs varat veidot vienkāršas atskaites par GPS sekošanas ceļiem, citi atskaišu veidi ir pieejami atsevišķā programmas modulī.

 

JS Baltija vēsture - Tehniskie parametri - Funkcijas - Maršrutēšana

 

Dati - Kartes

 

Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti

Saites