GPS sekošana

 

Jāņa sēta piedāvā dažādus GPS sekošanas risinājumus, kuri funkcionalitātes un izmaksu ziņā ir piemēroti jebkuram interesentam. Piedāvājam risinājumus:

 

Sistēmas ieviešanai automašīnu vai citu transporta līdzekli aprīko ar GPS sekošanas iekārtu, bet cilvēkam iedod pārnēsājamu sekošanas iekārtu. Informāciju iekārta sūta uz serveri un tā tur droši glabājas, lai lietotājs no sava datora jebkurā laikā un vietā piekļūstot internetam varētu to apskatīt. Par interesējošo laika posmu var redzēt:

  • kartē - veikto maršrutu ar atzīmētām pieturvietām, to laiku un ilgumu,
  • viegli uztveramos grafikos - degvielas patēriņu un citus rādītājus,
  • interesējošo informāciju atspoguļot vismaz 12 dažādu veidu atskaitēs.

Sistēma lietotājam var sūtīt trauksmes ziņojumus uz e-pastu vai mobilo tālruni, piemēram, par nesankcionētu transporta lietošanu vai iziešanu ārpus atļautās teritorijas un citiem notikumiem, pēc lietotāja izvēles.

 

Visas sistēmas versijas var tikt pielāgotas pasūtītāja vajadzībām. Konsultējam par transporta kontroles sistēmu izmantošanu loģistikas vajadzībām.

 

Te Jūs variet apskatīt Interneta sistēmas darbību.

 

Jaunāko informāciju un iespējas varat aplūkot  SEKO.LV GPS sekošanas sistēmas majas lapā. Informācija par dienesta auto nodokli.

Nosūtiet pieprasījumu piedāvājumam
Cik objektiem vēlaties sekot?
Jūsu vārds
E-pasts
Lūdzu, norādiet telefona numuru
Papildus informācija piedāvājuma saņemšanaiAttēlots: 1 - 3 (3)
  Nosaukums      
FM2
FM4
Personal

Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti

Vecrīga. Ģimenes lielā puzle
Vecrīga. Ģimenes lielā puzle

Izmērs saliktā veidā 85 x 58 cm

1500 gabaliņi

Kastes izmērs 40 x 27 x 6 cm

Saites