Reklāma mūsu izdevumos

“Karšu izdevniecība Jāņa sēta” katru gadu izdod jaunus vai atjauno vairāku desmitu nosaukumu pilsētu plānus, ceļu kartes, atlantus un ceļvežus – izdevumus, kuru kopējā tirāža gadā ir aptuveni 100 000 eksemplāru un kuros mēs piedāvājam jums izvietot savu reklāmu. 

Pašmāju un ārvalstu autobraucēji, tūristi un dažādu dienestu darbinieki – tā ir auditorija, kas lieto mūsu izdevumus, lai izvēlētos labāko maršrutu, viegli orientētos apvidū un iegūtu precīzu informāciju par nozīmīgākajiem apskates objektiem. 

Lai interesenti spētu vēl ātrāk un vienkāršāk atrast jūsu atrašanās vietu kartē un ērti nokļūt pie jums, esam izvietojuši norādes pie reklāmas, kas palīdz izdevuma lietotājam vieglāk orientēties mūsu kartēs.

Padarot reklāmu mūsu izdevumos vēl pieejamāku, šogad esam uzsākuši sadarbību ar Digitālo mediju aģentūru “FCR Media Latvia”, kuras  profesionāļu komanda sniegs jums izsmeļošu informāciju par reklāmu un ieteiks efektīvākos un piemērotākos risinājumu tieši jūsu biznesam.

“FCR Media Latvia” ir starptautisks un pieredzes bagāts uzņēmums ar 12 Eiropas valstu vienotu pieredzi interneta mārketinga risinājumu jomā, kā arī vienīgais Google AdWords Premium MVU partneris Baltijā.

Saviem klientiem “FCR Media Latvia” piedāvā reklāmu meklētājsistēmās, mājaslapu izstrādi, dažādus grafiskā dizaina risinājums, reklāmu “Jāņa sētas” izdevumos un citus mārketinga risinājumus uzņēmuma atpazīstamības palielināšanai.

Kā paši saka par sevi: “Mēs uzklausām, iedziļināmies, noskaidrojam jūsu uzņēmuma vajadzības un  piemeklējam labākos individuālos risinājumus!”

Ar reklāmu projektiem mūsu Igaunijas ceļu kartēs un pilsētu plānos jau vairākus gadus veiksmīgi strādā “FCR Media Latvia” kolēģi no Igaunijas –  “FCR Media” AS.

 

Pašlaik piedāvājam izvietot jūsu reklāmu šādos projektos:

 

Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti

Vecrīga. Ģimenes lielā puzle
Vecrīga. Ģimenes lielā puzle

Izmērs saliktā veidā 85 x 58 cm

1500 gabaliņi

Kastes izmērs 40 x 27 x 6 cm

Saites