Pakalpojumi

Karšu izdevniecība "Jāņa sēta" ir lielākais karšu ražotājs Baltijas valstīs ar vairāk kā 20 gadu pieredzi savā nozarē. Daudz mūsu klientu iepazinuši izdevniecību arī kā profesionālu un kvalitatīvu pasūtījuma darbu un pakalpojumu sniedzēju.

Mūsu veikto pasūtījumu spektrs ir visplašākais – no pagasta vai pilsētas kartes līdz visdažādākās tematikas Eiropas vai pasaules kartei; no A4 izmēra kartes nelielā metienā līdz lielformāta kartei vairāku metru platumā pie autoceļa stāvlaukuma; no pavisam nelieliem karšu failiem lietošanai internetā, kuru cena nepārsniedz 20 latu, līdz plašiem projektiem ar tūrisma bukletiem un informatīviem stendiem, kas mērāmi vairākos desmitos tūkstošos latu. Neatkarīgi no pasūtījuma apjoma mūsu darbinieki jūs konsultēs, kā vēlamo iznākumu sasniegt iespējami kvalitatīvi, efektīvi un lēti. Atkarībā no pasūtījuma apjoma tā izpildē tiks iesaistīti projektu vadītāji, redaktori, kartogrāfi, korektori, tulki, mākslinieki un maketētāji – tik, cik attiecīgā darbā nepieciešams, bet noteikti profesionālākie, kādus esat sastapuši.

Detalizētāks mūsu piedāvāto pakalpojumu apraksts [PDF].

Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti

Sērija “Ar karti dabā”
Sērija “Ar karti dabā”

Sērija “Ar karti dabā”

Atjaunots izdevums

Izmēri 213 x 300 mm 

Apjoms: Latgale 50 lpp., Zemgale 54 lpp., Kurzeme 54 lpp., Vidzeme 64 lpp. 

Laminēta katra izdevuma lapaspuse 

Spirāles iesējums

Saites