Karšu faili

Ja vēlaties savos izdevumos – bukletos, grāmatās, žurnālos – izmantot mūsu kartes, mēs tās sagatavosim atbilstoši jūsu vēlmēm. Cena būs atkarīga no kartes izmēriem, informācijas daudzuma, kas atainosies uz kartes, un tā, vai karti publicēsiet vienreiz vai atkārtoti.

Maksa par karšu izmantošanu internetā ir mazāka, nelielam kartes fragmentam, kurā atzīmēta, piemēram, firmas atrašanās vieta un tuvākā apkārtne, – pat simboliska, atkarīga no izvēlētā karšu fragmenta lieluma un pasūtītāja informācijas daudzuma.

Ejot laikam, karšu saturs, protams, noveco, tādēļ, lai informācija kartēs būtu precīza un aktuāla, mēs piedāvājam iegādātās kartes atjaunot atbilstoši jūsu vajadzībām.

Atgādinām, ka pilsētu plānu, karšu vai to fragmentu izmantošana bez lietošanas tiesībām vai saskaņošanas ar mums ir autortiesību pārkāpums un tiek sodīta Latvijas likumdošanas noteiktajā kārtībā.

 

 

 

Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti

Vecrīga. Ģimenes lielā puzle
Vecrīga. Ģimenes lielā puzle

Izmērs saliktā veidā 85 x 58 cm

1500 gabaliņi

Kastes izmērs 40 x 27 x 6 cm

Saites