Karšu faili iPad un iPhone

 

Karšu izdevniecības Jāņa sēta izdotās kartes ir lejupielādējamas un lietojamas iPad un iPhone ar aplikācijas All

 maps starpniecību. Aplikāciju All maps ir izveidojis uzņēmums AGT Geocenter. Aplikācija ir lejupielādējama iTunes.

Lielais Latvijas atlants

Izdevums patiesi bija gaidīts! Tas ir kļuvis populārs – lielāko grāmatnīcu tīklos pēc pārdošanas rezultātiem atlants ierindojies pirktāko grāmatu sarakstu augšgalā! Jūlija beigās jau plānota papildu tirāža. Strādājam pie jauniem projektiem!

Sadarbībā ar LIAA realizējam projektu izdevējdarbības veicināšanai un produkcijas popularizēšanai ārvalstu tirgos

Sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru Karšu izdevnieciba Jāņa sēta realizē projektu "SIA Karšu izdevniecības Jāņa sēta izdevējdarbības veicināšana un produkcijas popularizēšana ārvalstu tirgos". Projekts tiek veikts programmas „Uzņēmējdarbība un inovācijas” apakšaktivitātes 2.3.1.1.1. „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings” ietvaros. Projekta identifikācijas Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/12/35/036, līgums Nr. L-ĀTA-12-0886. Projekta aktivitātes tika realizētas 2011. gadā, kad Jāņa sēta piedalījās vairākās izstādēs ar mērķi popularizēt savu produkciju ārvalstu tirgos.

 

 

 

 

Jauns karšu dizains un jauna karšu sērija

“Karšu izdevniecības Jāņa sēta” zili dzeltenie karšu vāciņi to lietotājiem visā Baltijā ir labi pazīstami jau kopš iepriekšējā gadsimta pēdējā gadu desmita. Ceram, ka mūsu produkcijas pazinējiem tā vienmēr ir asociējusies ar pārdomātu saturu un augstiem kvalitātes standartiem. Sākot 2011. gada tūrisma sezonu, “Jāņa sēta” ir izlēmusi mainīt savu karšu dizainu un, saglabājot pazīstamo krāsu salikumu, modernizēt citus elementus uz karšu vāciņa. Ceram, ka mūsu karšu lietotāji joprojām pazīs “Jāņa sētas” kartes un novērtēs svaigo dizainu. Turpmāk mūsu karšu vākus rotās liels fotoattēls, bet izmantotās krāsas – zilā, dzeltenā un sarkanā – saglabāsies.

Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti
Saites