Jaunumi

Attēlots: 1 - 9 (9)
Array ( [0] => Array ( [id] => 1074 [product] => 498 [name] => Ziemeļeiropas sienas karte 2017 [productType] => 1 [prodClass] => [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => [prodScale] => [title] => Ziemeļeiropa [link] => [text] =>

Mērogs 1:1 400 000

Izmērs pamatmērogā 1,054 x 1,5 m

 

Kartē attēlots detalizēts autoceļu un dzelzceļu tīkls, apdzīvoto vietu klasifikācija, administratīvās robežas. Vietvārdi oriģinālvalodās, bet paskaidrojumi apzīmējumiem četrās valodās. Karti papildina valstu karogi.

 

Karti iespējams iegādāties tikai pēc pasūtījuma dažādos izmēros un uz dažādiem materiāliem. Papildus informācijai lūdzam zvanīt pa tālr. 67317540 vai rakstīt uz e-pastu: kartes@kartes.lv.

[_on] => 1 [in_stock] => 0 ) [1] => Array ( [id] => 1072 [product] => 190 [name] => Jaunais pasaules ģeogrāfijas atlants [productType] => 1 [prodClass] => 8, [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 4, [prodScale] => [title] => Jaunais pasaules ģeogrāfijas atlants [link] => http://www.karsuveikals.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=36395 [text] =>

Trešais, atjaunotais izdevums
Izmērs 220 x 312 cm / 168 lpp.
Sējums mīkstajos vākos

 

Lai arī kopš atlanta iepriekšējā izdevuma klajā nākšanas pagājuši tikai trīs gadi, pārmaiņas pasaulē bijušas gana ievērojamas, lai tās, attēlotas kartēs, apkopotu atjaunotajā izdevumā. Tajā aktualizēta gan Eiropai “tik sāpīgā” iedzīvotāju migrācijas tēma, gan Krievijas agresijas izraisītās teritoriālās pārmaiņas Ukrainā, gan straujā lielpilsētu izaugsme attīstības zemēs. Kopumā atlanta kartēs veikti vairāki simti labojumu, ko vērīgākie lietotāji noteikti pamanīs (piemēram, desovjetizētie Ukrainas pilsētu nosaukumi, jaunais Gotarda tunelis Alpos, jaunās zelta atradnes – Kitila (lielākā Somijā un arī Ziemeļeiropā) un Stratona (lielākā ne tikai Grieķijā, bet arī Eiropā), jaunie alumīnija (vai alumīnija oksīda) ražošanas uzņēmumi Šenonā (Īrijā, lielākais Eiropā), Pavlodarā (Kazahstānā, lielākais NVS) un pie Džubeilas (Saūda Arābijā, viens no lielākajiem pasaulē), kamēr daži slēgtie (piemēram, Sardīnijā) – no karters noņemti. Uzziņu sadaļā iekļauti šķirkļi par Krievijas agresijas rezultātā Ukrainai atņemtajām teritorijām (Krimu un Donbasu). 

Jaunais pasaules ģeogrāfijas atlants ir Latvijas kartogrāfu oriģināldarbs, karšu izveidē un informācijas atainošanā izmantota mūsdienīga, novatoriska pieeja, kā arī visjaunākā informācija un statistika. Izdevumā ietvertās vairāk nekā 200 kartes un attēlus papildina plaša uzziņu sadaļa ar valstu un teritoriju karogiem un nosaukumu rādītājs ar vairāk nekā 12 000 vietvārdu. Izdevumā ir atsevišķa sadaļa par Latviju.

Jaunais pasaules ģeogrāfijas atlants ir universāls izdevums, kas derēs gan visprasīgākajiem karšu lietotājiem, gan skolēniem, jo atlanta saturs pilnībā atbilst izglītības standartam un ģeogrāfijas apguves programmai.

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [2] => Array ( [id] => 1069 [product] => 497 [name] => Vecrīgas puzle [productType] => 1 [prodClass] => 9, [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 1, [prodScale] => [title] => Vecrīga. Ģimenes lielā puzle [link] => https://shop.kartes.lv/puzles/46-vecriga-gimenes-liela-puzle.html [text] =>

Izmērs saliktā veidā 85 x 58 cm

1500 gabaliņi

Kastes izmērs 40 x 27 x 6 cm

 

Gabaliņu pēc gabaliņa salieciet Vecrīgas jumtu mozaīku, pilsētas laukumus un ielas, izsekojiet pilsētas kanāla tecējumam un Bulvāru lokam.

Rīgas centra panorāmas zīmējumu meistarīgi ir izpildījis viens no Latvijas labākajiem ilustratoriem Reinis Pētersons. Vecrīga parādīta unikālā perspektīvā, ielu ģeometrija pielāgota, lai pārredzami attēlotu šķērsielas, ko dabā aizsedz tuvāk esošās ēkas. Zīmējumā saglabātas ēku raksturīgākās nianses un formas, redzami apslēptie iekšpagalmi un māju jumtu labirinti. Skats uz Pārdaugavu aizliecas it kā aiz apvāršņa. Apbrīnojami precīzais un neticami detalizētais attēls ļauj skatīt pilsētu kā no gaisa balona lidojuma. 

“Vecrīga” ir trešā puzle visai ģimenei paredzēto pužļu sērijā, domāta aizraujošai kopā būšanai un mūsu zemes ģeogrāfijas izzināšanai vienlaikus.

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [3] => Array ( [id] => 1070 [product] => 410 [name] => Rīgas plāns [productType] => 1 [prodClass] => 3,4,5, [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 1, [prodScale] => 3, [title] => Rīgas plāns [link] => http://www.karsuveikals.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=33762 [text] =>

Mērogs 1:20 000
2016. gada izdevums
Izmērs 100 x 70 cm / 12,5 x 24 cm locīts
Cietais vāciņš

Pilsētas teritorija attēlota abās izdevuma pusēs. Kartes informācija aktualizēta, izmantojot jaunākos kartogrāfiskos, adrešu un aerofoto materiālus un uzziņu avotus, veikta daļēja teritorijas apsekošana dabā. Atjaunots apbūves un pakalpojumu objektu izvietojums. Attēlotas ceļu, to skaitā veloceliņu, un sabiedriskās satiksmes tīkla  izmaiņas.
Karti papildina ielu nosaukumu rādītājs un centra plāns mērogā 1:10 000.

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [4] => Array ( [id] => 1071 [product] => 427 [name] => Igaunijas autoceļu karte. Īpaši izturīga! [productType] => 1 [prodClass] => 1, [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 2, [prodScale] => 42, [title] => Igaunijas autoceļu karte. Īpaši izturīga! [link] => https://www.karsuveikals.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=38719 [text] =>

2016. gada izdevums
Laminēts.
Izmērs 66 x 48 cm/ locīts 11 x 23,7 cm
Mērogs 1:560 000

Tallinas, Tartu, Pērnavas, Narvas, Kuresāres plāni
Attālumu tabula .
Nosaukumu rādītājs.

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [5] => Array ( [id] => 1066 [product] => 496 [name] => Krāsojamā karšu grāmata “Terra Color” [productType] => 1 [prodClass] => [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => [prodScale] => [title] => Krāsojamā karšu grāmata “Terra Color” [link] => https://shop.kartes.lv/sakums/45-krasojama-karsu-gramata-terra-color.html [text] =>

“Terra Color” ir krāsojamā karšu grāmata pieaugušajiem un bērniem, kas ļaus iepazīt cilvēka un dabas mijiedarbībā tapušas līnijas, kuras ievilktas uz mūsu Zemeslodes. Krāsojot lapu pa lapai, nokļūsiet gan labi zināmās un atpazīstamās, gan nomaļās un noslēpumainās vietās.

 

Krāsojamo grāmatu augstā popularitāte apliecina to spēju atraisīt cilvēkā radošumu, tām tiek piedēvētas meditatīvas un stresu mazinošas īpašības, kas tā vien aicina nodoties krāsošanas priekam. Skolas laiku kontūrkaršu krājums izaudzis par pasaulē pirmo izdevumu, kurā karte radīta kā pamatne radošai izpausmei un iztēlei.

 

Izkrāso un radi pasauli ar savām krāsām!  Atklāj sevī kartogrāfu, izkrāsojot ielas un ēkas, upes un ezerus, valstis un kontinentus. Lappusi pa lappusei izkrāso 24 pasaules vietas, to skaitā Ņujorku, Dubaiju, Venēciju, Somijas ezerus, Kualalumpuru, Rio un Vecrīgu! 

 

Grāmatas tehniskais izpildījums ļauj katru lapu no grāmatas ērti atdalīt un izkrāsotu piespraust pie sienas vai dāvināt kā apsveikumu.

 

Izdevums tapis sadarbībā ar MapOnShirt.com

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [6] => Array ( [id] => 1067 [product] => 366 [name] => Mazā Latvijas ceļu karte 2012 [productType] => 1 [prodClass] => 1,12, [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 1, [prodScale] => 7, [title] => Mazā Latvijas autoceļu karte [link] => http://www.karsuveikals.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=33786 [text] =>
2016. gada izdevums
Mērogs 1:1 000 000
Izmērs 49 x 32 cm / 8,2 x 16 cm locīts 
 
Šis izdevums paredzēts tiem, kam klasiskā Latvijas autoceļu karte ir vai nu pārāk liela, vai pārāk smalka. Kartes formāts atbilst kabatas izmēram! Ja jūs vēlaties aizbraukt no Rīgas uz Valmieru, tad ar mazo Latvijas autoceļu karti būs pilnīgi pietiekami. Neskatoties uz kartes izmēriem, tās saturs ir visnotaļ apjomīgs: samērā detāls autoceļu tīkls ar attāluma norādēm starp nozīmīgākajiem ceļu krustojumiem, dzelzceļa un prāmju satiksmes līnijas, robežas pārejas punkti, nacionālie parki, rezervāti, kā arī rūpīgi klasificētas apdzīvotas vietas.
Latvijas autoceļu karte mērogā 1:1 000 000 ir papildināta ar Rīgas (mērogs 1:100 000), Daugavpils, Jelgavas, Liepājas, Rēzeknes, Valmieras un Ventspils (mērogs 1:75 000) pilsētu plāniem, kā arī attālumu tabulu starp lielākajām pilsētām.
[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [7] => Array ( [id] => 1064 [product] => 304 [name] => Lietuvas ceļu karte laminēta [productType] => 1 [prodClass] => 1, [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 6, [prodScale] => 22, [title] => Lietuva. Autoceļu karte. Īpaši izturīga! [link] => http://www.karsuveikals.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=38784 [text] =>

Mērogs 1:600 000 

2016. gada izdevums
Laminēts.
Izmērs 66 x 48 cm / locīts 11 x 23,7 cm


Viļņas un Kauņas plāns.
Attālumu tabula.
Nosaukumu rādītājs.

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) [8] => Array ( [id] => 1059 [product] => 492 [name] => Kasāmkarte Eiropa [productType] => 1 [prodClass] => 7,9, [isNewProduct] => 0 [prodRegion] => 3, [prodScale] => [title] => Kasāmkarte “Eiropa” [link] => https://shop.kartes.lv/sakums/44-kasamkarte-eiropa.html [text] =>

Pirmizdevums

Kartes izmērs 70 x 49 cm

Tubusa izmērs 54,5 cm x 7 cm/dm

 

Visbiežāk mēs ceļojam pa Eiropu, te dzīvo mūsu draugi un strādā mūsu partneri. Tagad to visu viegli un uzskatāmi varēsiet atzīmēt mūsu jaunajā Eiropas kasāmkartē. Nokasiet zeltītās krāsas slāni, uz kura atzīmētas valstu kontūras un nosaukumi, un skatam pakāpeniski atklāsies Eiropas politiskā karte. Jo vairāk ceļojumu, draugu vai partneru, jo pilnīgāka tā būs! 

Kartei ir kompakts izmērs (70 x 49 cm), tā neaizņems daudz vietas, piestiprināta pie sienas ar komplektā esošajām piespraudēm. Izdevums ir iepakots īpaša dizaina kartona tubusā, to var lieliski izmantot kā dāvanu. Izdevums pieejams latviešu, lietuviešu, igauņu un zviedru valodā.

Nokasi un dalies: #kasamkarte

[_on] => 1 [in_stock] => 1 ) )
.

Rīgas plāns

Mērogs: 1:20 000

 
.

Mazā Latvijas autoceļu karte

Mērogs: 1:1 000 000

 

Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti
Saites