NODIBINĀJUMS “VĪTOLU FONDS”

Vītolu fonds ir iespēja cilvēkiem un uzņēmumiem, kas tic Latvijas nākotnei un jauniešiem, atbalstīt un finansēt jaunus, neatlaidīgus un talantīgus studentus. Fonds piešķir savas un administrē citu ziedotāju stipendijas. Fonda mērķis ir stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās. “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” nodrošinās stipendiju vienam talantīgam studentam no 2018. gada 1. septembra līdz 2020. gada 29. februārim.

 

ŽĒLSIRDĪBAS MISIJA “DZĪVĪBAS ĒDIENS”

Misija „Dzīvības ēdiens” jau kopš 1989. gada trūkumā nonākušos mūsu valsts iedzīvotājus nodrošina ar siltām un pilnvērtīgām bezmaksas veģetārajām pusdienām. Pašreiz tā ir lielākā Latvijas labdarības organizācija, kas sniedz trūkumcietējiem bezmaksas maltītes. Daudzās pasaules valstīs šī misija saņem dotācijas no valdības, kā arī lielus ziedojumus no organizācijām un slavenībām. Misijas „Dzīvības Ēdiens” pārstāvji izdala ēdienu katru dienu, darbojoties 60 pasaules valstīs, kā arī sniedz palīdzību cietušajiem ārkārtējās situācijās.

 

LATVIJAS ORIENTĒŠANĀS FEDERĀCIJA

Orientēšanās sports ir sporta veids, kurā ar kartes un kompasa palīdzību tiek veikta kāda no dažādajām orientēšanās distancēm. Orientēšanās sportā ir vairāki atšķirīgi veidi – klasiskā orientēšanās, ziemas orientēšanās, veloorientēšanās, orientēšanās taku distancē, rogainings. Vairāk nekā puse Jāņa sētas kolektīva ir aktīvi orientieristi, tāpēc atsaucāmies Latvijas Orientēšanās federācijas aicinājumam “atbalstīt savējos”.  Ar stipendiju atbalstām orientēšanās treneri, kurš turpina orientēšanās sporta tradīcijas Siguldā un motivē jauniešus augstiem sasniegumiem.

 

Atbalstām arī

Ar precīzām kartēm nodrošinām dabas novērojumu portālu Dabasdati.lv, SEB Kalnu divriteņu maratonu, orientēšanās sacensību seriālu “Magnēts”, biedrību “Meža taku skrējieni”, taku skrējienu seriālu “Stirnubuks”. Ar mūsu kartēm un izdevumiem atbalstām LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti, Jauno ģeogrāfu skolu, LU Bioloģijas fakultāti, Jauno biologu skolu, Valsts izglītības satura centru, Tautas slēpojumu “Sigulda”, LR Ārlietu ministrijas Konsulāro departamentu,  Latvijas telpu orientēšanās līgu, putnu vērošanas sacensības “Torņu cīņas”.