2018. GADA 23. MAIJĀ

Vispasaules orientēšanās diena 2018. gada 23. maijā norisinās visā pasaulē, kad skolas, orientēšanās klubi un valstis aicinātas vienlaicīgi 24 stundu laikā doties distancē un pierādīt orientēšanās sporta masveidību.

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, aicinām  mūsu biroju kompleksā strādājošos un kaimiņus no blakus birojiem pievienoties Vispasaules orientēšanās dienas aktivitātēm urbānā vidē starp ēkām, stāvvietu laukumiem, garāžām, žogiem, sētām, sienām un afišu stabiem!

Pievienojies – iepazīsim orientēšanās sportu un kaimiņus! Dalībniekiem izvēlei tiks piedāvātas trīs distances – divas dažādas grūtības orientēšanās distances ar atzīmēšanos kontrolpunktos un viena fotoorientēšanās distance. Pēc distanču veikšanas pulcēsimies uz kopīgu pikniku.

  • Norises vieta – Krasta ielas 105, Krasta ielas 105a un Maskavas ielas 240 biroju ēku kompleksa pagalms
  • Laiks – 2018. gada 23. maijs plkst. 15.00
  • Aicināts ikviens interesents! Iepriekšēja pieredze nav obligāta – sacensību centrā apmācību piedāvās pieredzējuši orientieristi.
  • Izvēlieties piemērotu apģērbu un apavus – sporta vai brīvā laika.
  • Aicinām padomāt par uzņēmuma komandas tēlu.
  • Biroju ēku uzņēmumiem, iepriekš piesakoties, sacensību zonā iespējams izvietot informatīvus stendus, plakātus un citā veidā iepazīstināt ar savu uzņēmumu.
  • Lai varētu apzināt cienasta daudzumu piknikam, aicinām dalībniekus līdz 20. maijam reģistrēties: https://ej.uz/PagalmaOrientesanas2018

Uzņēmumi ir aicināti piedalīties kopīga balvu fonda veidošanā, iegūstot arī pasākuma oficiālā Atbalstītāja statusu! Informāciju par savu piedāvājumu aicinām sūtīt Danai Spullei, ‘Karšu izdevniecība Jāņa sēta’ komunikācijas vadītājai un pasākuma koordinatorei, e-pasts: dana.spulle@kartes.lv, mob.tālr. 26361325.

NOLIKUMS

Vispasaules orientēšanās diena

Maskavas ielas 240, Krasta ielas 105 un Krasta ielas 105a
biroju ēku kompleksa pagalmā un piegulošajā teritorijā

Organizē: ‘Karšu izdevniecība Jāņa sēta’ un ‘Eco Baltia grupa’

Atbalsta: RD Biznesa centrs un Latvijas Orientēšanās federācija

Mērķis: Orientēšanās sporta popularizēšana, kaimiņu – nomnieku iepazīšana, aktīva dzīvesveida popularizēšana.

Laiks, vieta: 2018. gada 23. maijs plkst. 15.00, Rīga, Maskavas iela 240, Krasta ielas 105 un Krasta iela 105a ēkas, pagalms un piegulošā teritorija

Distances: dalībniekiem izvēlei pieejamas divas dažādu grūtību orientēšanās distances un viena fotoorientēšnās distance

Galvenais tiesnesis: Mārtiņš Vimba

Programma:

No 14.45 Dalībnieku reģistrācija
15.00 Sacensību atklāšana
15.10 – 16.45 Sacensību norise
17.00 Apbalvošana un dalībnieku pikniks

Dalībnieki: ikviens interesents

Dalības maksa: nav

Pieteikšanās: https://ej.uz/PagalmaOrientesanas2018

Atzīmēšanās: dalībniekiem tiks nodrošināti Sportident čipi

Karte: zīmēta 2017. gada pavasarī, kartes autors Edmunds Gvido Zvaigzne

Apbalvošana: ar atbalstītāju sarūpētām balvām tiks apbalvotas 3 ātrākās dāmas un 3 ātrākie kungi katrā orientēšanās distancē, kā arī 3 ātrākās uzņēmumu komandas. Uzņēmuma komandu vērtējumā tiek ņemti uzņēmuma darbinieku 2 labākie laiki īsajā distancē un 2 labākie laiki garajā distancē. Fotoorientēšanās distancē tiks apbalvoti 3 visveiksmīgākie distances veicēji. Ar specbalvu tiks apbalvots kuplāk pārstāvētais kolektīvs. Organizatori pēc ieskatiem ir tiesīgi piešķirt specbalvas.

Atbildība. Par savu veselības atbilstību sacensību distances veikšanai atbildību uzņemas pats dalībnieks. Piedaloties sacensībās, dalībnieks piekrīt, ka var tikt fotografēts, un iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos interneta vietnēs un sociālajos tīklos.

Papildus informācija: Dana Spulle, “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” komunikācijas vadītāja un pasākuma koordinatore, mob.tālr. 26361325, e-pasts: dana.spulle@kartes.lv.