Sorry, this entry is only available in Latvian.

Jāņa sēta” ir radījusi transporta uzraudzības un kontroles sekošanas (TUKS) risinājumu, kas nodrošina sekošanas datu augstākā līmeņa drošību.


TUKS galvenā atšķirība no citiem transporta sekošanas pakalpojumu tirgū piedāvātiem risinājumiem ir tā, ka sekošanas dati tiek uzkrāti un glabāti nevis uz trešās puses jeb pakalpojumu sniedzēja servera, bet uz pasūtītāja servera. Tas nozīmē, ka nekāda informācija par transporta līdzekļu kustību vai to atrašanās vietu nav pieejama piegādātājam vai citām personām. Sistēmu var lietot tikai tie pasūtītāja darbinieki, kam pati organizācija deleģē šādas tiesības.

TUKS sistēma ir sekmīgi ieviesta valsts pārvaldes iestādēs.

TUKS ieviešana ietver transporta līdzekļu aprīkošanu ar profesionālajām GPS/GPRS sekošanas iekārtām un TUKS programmatūras piegādi pasūtītājam. Sākotnējo konfigurāciju, balstoties uz piegādāto dokumentāciju, viegli var veikt pasūtītājs.

TUKS PROGRAMMATŪRAS TEHNISKAIS APRAKSTS

TUKS risinājums sastāv no sekojošiem funkcionālajiem blokiem:

 1. Sekošanas serveris – programmatūras apakšsistēma (MySQL relāciju datubāzu vadības sistēma), kura tver ienākošos telemātikas datus un glabā datubāzē.

 2. Transporta kontroles sistēma, kas nodrošina datu attēlošanu uz kartes un satura analīzi. Sistēma veidota no PostgreSQL relāciju datubāzu vadības sistēmas, PHP programmēšanas valodā un darbosies uz IIS vai Apache tīmekļa servera. Sistēmas lietotājus iespējams autentificēt pret pasūtītāja infrastruktūrā esošo Aktīvo direktoriju (MS Active Directory).

 3. Karšu un datu servisi. Tiek nodrošināta Jāņa sētas karšu pamatne un datu servisi (reversā ģeokodēšana adrešu iegūšanai un citi) no Jāņa sētas ārējiem serveriem. Servisi nodrošina kartes pamatni tiešsaistes sekošanā un adrešu iegūšanu no koordinātām maršruta lapu ģenerēšanā.

 4. Sekošanas risinājuma darbībai tiek nodrošinātas GPS/GPRS sekošanas iekārtas FMB140 ar tajās ievietotām pasūtītāja nodrošinātām datu (SIM) kartēm.

TUKS PROGRAMMATŪRAS DOKUMENTĀCIJA

TUKS dokumentācija ir pieejama šeit: instalācijas instrukcija, lietotāja rokasgrāmata.

TUKS PRODUKTU GRUPAS:

 1. Transporta uzraudzības un kontroles sistēmas TUKS licence, līdz 100 transporta līdzekļiem (kods (TUKS01).

 2. Transporta uzraudzības un kontroles sistēmas TUKS licence, virs 100 transporta līdzekļiem (kods (TUKS03).

 3. Transporta uzraudzības un kontroles sistēmas TUKS licences uzturēšana, līdz 100 transporta līdzekļiem (kods (TUKS02).

 4. Transporta uzraudzības un kontroles sistēmas TUKS licences uzturēšana, virs 100 transporta līdzekļiem (kods (TUKS04).

Produktu grupas ar kodiem TUKS02 un TUKS04 ietver transporta uzraudzības un kontroles sekošanas (TUKS) risinājuma uzturēšanu, kas ietver sekojošos pakalpojumus:

 • TUKS risinājuma kļūdu bezmaksas labojumi;

 • TUKS risinājuma izmaiņu pieprasījumu apstrāde;

 • Jāņa sētas karšu un datu servisu darbība TUKS risinājumā (reversā ģeokodēšana, adrešu iegūšanai un citi) no Jāņa sētas ārējiem serveriem.

TUKS produktu grupas cenas var saņemt, rakstot uz e-pastu order@kartes.lv.