Baltic Maps

Viens no pilnvērtīgākajiem tīmekļa karšu pārlūkiem Baltijas valstīs. Tā lietotāji var aplūkot dažādas kartes (arī ortofoto un vēsturiskās topogrāfiskās kartes), veikt adrešu vai vietu meklēšanu, plānot maršrutu, iegūt informāciju par sastrēgumiem un dažādiem interešu punktiem. Lietotāji papildus var importēt savu ģeometriju, piemēram, skrējiena maršrutu. Karšu pārlūks nodrošina iespēju kartē mērīt attālumus, atzīmēt punktus vai nosūtīt uz e-pastu izvēlētu kartes saiti vai dalīties ar to atvēršanai mobilajā lietotnē.

My Baltic Maps

Piedāvājam izveidot personalizētu karti par jebkuru vietu Baltijā un pasūtīt tās oriģinālo izdruku pašapkalpošanās karšu pārlūkā MyBalticMaps. Augstā izšķirtspējā iespējams iegūt Jāņa sētas tradicionālās kartes vai ortofoto kartes fragmentu.

Mana karte

Portālā Manakarte iespējams izveidot interaktīvu tīmekļa karti, kurā var izvietot objektu informāciju uz ”Jāņa sēta” karšu pamatnes. Piedāvājam gatavu koda fragmentu izveidotās kartes publicēšanai tīmekļa lapā, kā arī unikālu saiti uz to.