Ceļu kartes un atlanti

Locīts kabatas formāta kartes izdevums vai apjomīgs un detalizēts autoceļu atlants, kurā attēlota katra viensēta. Prasīgiem lietotājiem pieejamas laminētas autoceļu kartes, savukārt aktīvā tūrisma piekritējiem – īpaši izturīgas velomaršrutu, dabas taku un laivošanas maršrutu kartes. Atzinību iemantojusi karšu sērija “Ar karti dabā”, kuras īpašais materiāls un spirāles iesējums ļauj izmantot kartes, lai pat visskarbākajos apstākļos vistālākajā Latvijas stūrītī atklātu kādu sev nezināmu vietu. Ērta pārskatāmība un spēja parādīt informāciju kopumā ir tā drukāto karšu labākā īpašība, kas ļauj tām stabili turēties līdzās mobilo lietotņu piedāvājumam. Pilns izdevumu klāsts šeit.

Izglītojošie izdevumi

Jāņa sētā radītie atlanti ir neiztrūkstoši palīgi vēstures, dabas zinību un ģeogrāfijas apguvē ne tikai Latvijas skolās un augstskolās. Tie iemantojuši popularitāti un kalpo kā izziņas avots ar bagātīgu informāciju par norisēm pasaulē. Izzinošs ir atlants bērniem – ilustrēts ceļojums pa valstīm, jūrām un pasaules kultūrām. Jāņa sēta sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku izdevusi grāmatas “100 gadi 100 kartēs” un “100 kartes pirms Latvijas valsts”. 2020. gadā sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeju tapa izdevums “Lielā Latvijas sēņu grāmata”, savukārt 2022. gadā lasītāju mīlestību iemantoja “Putnu noteicējs”Atrodi savu izziņas avotu!

Sienas kartes

Pieprasītas ir mūsu sienas kartes. To pielietojums ir plašs – sienas kartes kā informatīvu uzskates līdzekli izmanto skolās, kravu piegādātājiem aktuālas ir pasta kodu kartes, bet administratīvā iedalījuma kartes atvieglo darbu teritoriālo reformu veicējiem. Ņemot vērā pieejamo materiālu daudzveidību, sienas karte var būt vairāk nekā tikai papīra izdruka, jo var tikt izgatavota kā plastikāta vai magnētiska tāfele, uz kuras papildus atzīmēt sev svarīgus punktus vai objektus. Īpašs risinājums ir kartes izdruka uz kanvas auduma. Savukārt MyBalticMaps personalizēto kartes izdruku var izmantot kā sienas plakātu, kas ir ne vien informatīvs, bet arī elegants interjera elements, lai atgādinātu par nozīmīgām vietām Baltijā.

puzles

Puzles likšana, kas ir gan jautra, gan izglītojoša nodarbe, ir viens no labākajiem veidiem, kā, aizrautīgi darbojoties, vienlaikus apgūt ģeogrāfiju un arī dabas mācību. 100 gabaliņu puzle ir piemērota mazākajiem un palīdz apgūt Latvijas dabas daudzveidību. Īpašas ir apaļās puzles, kur katra attēlo vienu mūsu zemeslodes puslodi ar tai raksturīgajiem dzīvniekiem. Tomēr īstie ģeogrāfijas un pužļu gardēži, laika plūdumu nemanot, gabaliņu pie gabaliņa liek Pasaules kartes un skaistākā Rīgas panorāmas zīmējuma puzles, katru no 1500 gabaliņiem.

Kasāmkartes un kasāmplakāti

Kasāmkarte ir lielisks veids, kā kartē parādīt vietas, kuras esat apceļojis! Katras kasāmkartes pamatā ir precīza politiskā vai administratīvā karte, kas pārklāta ar zeltītas krāsas slāni. To viegli nokasot, karte pamazām atklājas – jo vairāk ceļojumu, draugu dažādās vietās, jo pilnīgāka karte. Sāc ar Latviju, turpini atklājumus Eiropā, līdz tiek apceļota visa Pasaule! Papildinājums ir kasāmplakāti – kasāmplakātā “Pasaules valstis” ietvertas 200 valstis, attēlojot tās dilstošā secībā pēc platības, savukārt plakātā “Latvijas putni” izvēlētas 50 Latvijā bieži sastopamas, raksturīgas un īpašas putnu sugas, kuras aicinām novērot dabā, atpazīt un atklāt plakātā. Iepakotas īpašos kartona tubusos, kasāmkartes un kasāmplakāti ir lieliskas dāvanas aizrautīgiem pasaules atklājējiem.

Paveiktie darbi/klientu atsauksmes

Grāmatas “100 gadi 100 kartēs” un “100 kartes pirms Latvijas valsts”

““Jāņa sētas” izdotās kartes un atlanti veido nozīmīgu Latvijas Nacionālās bibliotēkas karšu krājuma daļu, un veiksmīgi sadarbojamies arī senāku karšu izpētē un popularizēšanā. Kopīgi esam sagatavojuši divas grāmatas: “100 gadi 100 kartēs” un “100 kartes pirms Latvijas valsts”. Tajās pirmo reizi ir skatāmas daudzas Latvijas kartes, kas izdotas no 18. gadsimta beigām līdz mūsdienām. 2021. gadā “Jāņa sēta” veica vairāk kā 300 seno karšu lapu ģeoreferencēšanu, un šīs kartes drīzumā būs skatāmas Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunajā Karšu pārlūkā. Esam pārliecināti par veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!”

Reinis Vāvers, LNB Karšu lasītavas galvenais bibliogrāfs.

Puzles – izglītojošas ikvienam

““Jāņa sētas” mozaīkmīklas iesaku ikvienam – likt bija interesanti un arī izglītojoši, jo īpaši “Latvijas reljefu”, izjūtot un apgūstot dažādās vietas un vietvārdus. Bet par ģimeniskākajām atzīstu puzles “Pasaule” un “Pasaules dzīvnieki”. Kolektīvi visjautrāk bija likt “Pasaules dzīvniekus”, 6–9 cilvēku darbošanās radīja roku mežu un lika atskanēt komentāriem “Lāču kājas, nāciet mājās”, “Kam vajag ilkņus?”, “Ja kādam ir ziloņi, dodiet tos man!”.”

Julita Kluša, aizrautīga saliekamattēlu gabaliņu kopā licēja.

Igaunijas tūrisma ceļvedis

“Bija patiešām lieliski sadarboties ar “Jāņa sētu”, veidojot pirmo kompakto tūrisma ceļvedi par dažādiem Igaunijas reģioniem – igauņu valodā un paredzētu igauņiem. Pārbaudīta un uzticama informācija, 81 precīza karte un vairāk nekā 600 fotogrāfiju par vairāk nekā 800 tūrisma galamērķiem, muzejiem un dabas takām padara šo izdevumu par vienu no labākajiem tūrisma ceļvežiem, kādi izdoti par Igauniju. Es no sirds ticu, ka šis izdevums ir lielisks palīgs katram Igaunijas apceļotājam un palīdz atvērt acis un ieraudzīt tuvienes skaistākās vietas!”

Mirjama Parmasto (Mirjam Parmasto), Regio OÜ tirdzniecības vadītāja.

KONTAKTI

VALDIS ŠMITS

Pārdošanas vadītājs


Tālrunis: +371 22019364
E-pasts: valdis.smits@kartes.lv

Esam atvērti jaunām idejām un individuāliem risinājumiem. Sazinieties ar mums, lai saņemtu piedāvājumu savu ieceru realizēšanai!