Mēs sevi dēvējam par karšu meistariem, taču oficiāli esam pazīstami kā kartogrāfijas un ĢIS (ģeogrāfiskās informācijas sistēmas) pakalpojumu sniedzējs. Mūsu radītās kartes, sniegtie pakalpojumi un uz ĢIS pamata veidotie informācijas tehnoloģiju produkti ļauj mums tiekties uz līderpozīcijām “The New Nordics” jeb Ziemeļvalstu un Baltijas valstu ekonomiskajā reģionā. Esam profesionāla un pieredzējusi komanda, kas darbu veic entuziastiski un ar lielu atbildību.

SIA “Jāņa sēta” ir vadošais kartogrāfijas un ģeotelpiskās inteliģences risinājumu uzņēmums Baltijas valstīs:
· vairāk nekā 30 gadu pieredze karšu radīšanā un ģeotelpisku IT produktu un pakalpojumu izstrādē;
· profesionāla komanda – kartogrāfi, ĢIS inženieri, maketētāji, dizaineri, redaktori, programmētāji un projektu vadītāji;
· mūsu eksporta tirgus – Zviedrija, Somija, Norvēģija, Malta, Igaunija, Lietuva, Polija, Austrija, Dānija, Francija, Islande, Nīderlande, Šveice, Vācija.

 

SERTIFIKĀTI

 

SIA “Jāņa sēta” kvalitātes un procesu pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša ISO 9001:2015 pārvaldības sistēmas standarta prasībām. Sertificētā darbības sfēra – kartogrāfijas izdevumu izdošana, vairumtirdzniecība un citi izdevējdarbības pakalpojumi, ģeotelpiskās informācijas sistēmas un informācijas tehnoloģiju pakalpojumi.

 

JĀŅA SĒTAS GRUPAS UZŅĒMUMI