Ar karšu izdošanu “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” nodarbojas kopš 1992. gada. Jau no pirmsākumiem tajā strādā zinoši cilvēki, kam kartes nav tikai darbs, bet noteikti kaut kas vairāk. Šis maksimālisms, iedzīvināts kartēs, ļāvis tām pretendēt uz izcilību pasaules līmenī.
Lielā mērā, pateicoties komandas entuziasmam, “Jāņa sēta” radījusi unikālu izdevumu klāstu, sākot no detalizētām reģionu kartēm, kas tapušas, izpētot visus Latvijas nostūrus, beidzot ar lielajiem pasaules atlantiem dažādās valodās, ļaujot uzņēmumam izvirzīties līderpozīcijās Baltijā savā jomā.
Darbinieku profesionālā pieeja un nodrošināts kvalitatīvs poligrāfiskais izpildījums aizvien vairāk klientu atved uz “Jāņa sētu”, lai realizētu savas ieceres arī dažādu reklāmas materiālu izdošanā, īpaši saistībā ar tūrismu.
Tomēr “papīra” kartes un citi drukātie izdevumi nav vienīgais, ar ko nodarbojas uzņēmums. Aizvien lielāku nozīmi “Jāņa sētas” pakalpojumu klāstā ieņem uz ĢIS (ģeogrāfiskās informācijas sistēmas) pamata veidoti informācijas tehnoloģiju produkti un programmēšanas pakalpojumi.
Piemēram, interaktīvo karšu sistēmu JS Baltija lieto daudzi Latvijai nozīmīgi uzņēmumi un dienesti, lai savu objektu datu bāzes piesaistītu kartei un optimizētu ikdienas darbu, ļaujot sistēmai meklēt adreses, veidot maršrutus, dalīt darba uzdevumus vai kravas pa izpildītājiem.
“Jāņa sētā” izstrādāto transporta kontroles sistēmu izmanto tūkstošiem automašīnu, kuru pārraidītā informācija savukārt darbina citu sabiedrībā iecienītu “Jāņa sētas” produktu – šobrīd Rīgā vienīgo tiešsaistē strādājošo satiksmes sastrēgumu monitoringa sistēmu. Lietotājiem tā pieejama kopā ar “Jāņa sētas” karšu pārlūku BalticMaps saimes produktos gan ierastajā windows vidē, gan iPhone un Android viedtālruņiem un planšetdatoriem paredzētās lietotnēs.

Mēs lepojamies ar savu uzņēmumu, produktiem, ko radām, klientiem, kam spējam palīdzēt, un cilvēkiem, kam sagādājam prieku!

 

JĀŅA SĒTAS GRUPAS UZŅĒMUMI