Kartes.lv > Drukātās kartes > Jaunumi > Latvijas ceļvedis

Ieskaties:

Latvijas ceļvedisPirkt

600 apskates vietu
10 reģionu nodaļas un atsevišķa nodaļa par Rīgu
115 kartes
400 fotoattēlu
105 tūrisma informācijas centri
350 muzeju
Uzziņu informācija sadarbībā ar Pilseta24.lv
Vietu un objektu alfabētiskais rādītājs
Izmēri 14 x 24 cm / 264 lpp.

Sākoties jaunajai tūrisma sezonai, “Karšu izdevniecība Jāņa sēta” laidusi klajā Latvijas ceļveža atjaunoto izdevumu. Šis ir ar detalizētām kartēm papildināts informatīvākais un aktuālākais tūrisma izdevums katram Latvijas apceļotājam.
Veidojot jauno izdevumu, ir ievērojami pārstrādāti un aktualizēti apskates vietu apraksti, iekļautas jaunas apskates vietas, kas lielu nozīmi ieguvušas pēdējo gadu laikā, piemēram, Marka Rotko mākslas centrs Daugavpils cietoksnī, Dzīvā sudraba muzejs Limbažos, Porcelāna fabrika Vecpiebalgas muižā, Piena muzejs Kalnamuižā, Kristus Karaļa kalns pie Aglonas un citas. Gan šīs, gan pārējās apskates vietas atzīmētas izdevuma kartēs un iekļautas ceļveža vietu un nosaukumu rādītājā.
Izdevuma ievaddaļā sniegtas vispārīgas ziņas par Latviju, tās vēsturi un iedzīvotājiem. Ceļveža veidotāji cer, ka vēsturiskais konteksts Latvijas apceļotājiem ļaus labāk uztvert turpinājumā apskatītos reģionus un vietas, kas aprakstītas populārā formā, bet ar enciklopēdisku precizitāti. Domājot par steidzīgajiem ceļotājiem, izdevuma veidotāji nozīmīgākos objektus izcēluši ar atzīmēm trīs baļļu sistēmā.
Izdevumu noslēdz uzziņu sadaļa, kurā ir ietverti visi muzeji un tūrisma informācijas centri, kā arī pirmo reizi sadarbībā ar portālu Pilseta24.lv sniegta informācija par aktīvās atpūtas un brīvā laika pavadīšanas, iepirkšanās, ēdināšanas, naktsmītņu un citu dažādu pakalpojumu izmantošanas iespējām.
Ceļveža veidotāji cer, ka šī grāmata kļūs par Jūsu labāko ceļabiedru un neaizstājamu izziņas avotu, apceļojot Latviju.

Karšu pārlūks
Sastrēgumu karte

Latvija, Baltija, Eiropas autoceļi, Latvijas aerofotogrāfijas, Latvijas topogrāfiskā karte, adreses, sastrēgumi. Sūti labojumus!

Aktuālie produkti

Kasāmkarte “Eiropa”
Kasāmkarte “Eiropa”

Pirmizdevums

Kartes izmērs 70 x 49 cm

Tubusa izmērs 54,5 cm x 7 cm/dm

Saites